Mecz Marseille vs Lens, wynik 2-3

Marseille vs Lens zakończony wynikiem 2-3. Dnia 2021-09-26 18:45 na stadionie Orange Vélodrome odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Marseille a Lens.

Pierwsza połowa meczu między Marseille i Lens zakończyła się wynikiem 2-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: F. Sotoca 9' 0-1 P. Frankowski 27' 0-2 F. Sotoca D. Payet 33' 1-2 D. Payet 45' 2-2 W. Saïd 71' 2-3 F. Sotoca

Żółte kartki Marseille: Pape Gueye 6' Mattéo Guendouzi 7'

Żółte kartki Lens: Wesley Saïd 90'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Lens:

Główny sędzia spotkania - Mikael Lesage, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Marseille zmierzy się już z Galatasaray, następne spotkania z drużynami Lille i Lorient a Lens zmierzy się z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Metz.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Pape Gueye Wesley Saïd nieustannie gwarantują wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki między drużynami futbolowymi bywają nader zajadłe, rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Dlatego też warto oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Marseille i Lens w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Orange Vélodrome.