Marseille vs Lorient, wynik spotkania - 4-1

Marseille vs Lorient, wynik 4-1. Dnia 2021-10-17 18:45 na stadionie Orange Vélodrome odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Marseille a Lorient.

Pierwsza część spotkania między Marseille i Lorient zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: A. Laurienté 13' 0-1 B. Kamara 27' 1-1 M. Guendouzi M. Guendouzi 56' 2-1 D. Payet A. Milik 85' 3-1 D. Payet M. Guendouzi 90' 4-1 D. Payet

Żółte kartki Marseille:

Żółte kartki Lorient: Armand Lauriente 81'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Antony Gautier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Marseille stanie naprzeciw Lazio, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Nice. Kolejno natomiast Lorient zmierzy się z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Stade Brestois 29.

Dzisiaj liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Armand Lauriente wielokrotnie zaserwowały własnym fanom wiele emocji. Niesamowite potyczki między drużynami ligowymi są nader zaciekłe, rzadko okazuje się, że spotkania przynudzają. Bardzo często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, widowiskowe bramki i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1. Udział takich znanych drużyn jak Marseille i Lorient w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Orange Vélodrome.