Mecz Marseille - Stade Brestois 29, wynik końcowy 1-2

Dnia 2021-12-04 16:00 na obiekcie sportowym Orange Vélodrome rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Marseille oraz Stade Brestois 29.

Po pierwszej połowie spotkania między Marseille i Stade Brestois 29 wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: Gerson 29' 1-0 D. Payet R. Faivre 53' 1-1 F. Honorat 70' 1-2 J. Le Douaron

Żółte kartki Marseille: Boubacar Kamara 61'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Irvin Cardona 90' Ronaël Pierre-Gabriel 90'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny arbiter meczu to Antony Gautier, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Marseille stawi czoła Lokomotiv Moscow, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Cannet Rocheville. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Dinan Léhon oraz Estac Troyes.

Wielu fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi poczynania ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Boubacar Kamara Irvin Cardona częstokroć zapewniły wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na efektowne bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze drętwe. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1. Marseille i Stade Brestois 29 jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Orange Vélodrome.