Nantes kontra Marseille, wynik spotkania - 0-1

Dnia 2021-12-01 20:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 16 pomiędzy Nantes a Marseille.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nantes oraz Marseille wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: Gerson 30' 0-1 D. Payet

Żółte kartki Nantes: Nicolas Pallois 14' Nicolas Pallois 32' Alban Lafont 78'

Żółte kartki Marseille: Gerson 71' Álvaro González 79'

Czerwone kartki Nantes: Nicolas Pallois 32'

Czerwone kartki Marseille:

Główny arbiter spotkania - Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Sochaux oraz Saint Etienne a Marseille z Lokomotiv Moscow. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Cannet Rocheville.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Nicolas Pallois Gerson bardzo często zapewniły własnym stałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to zmagania nie warte uwagi. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe ligi Ligue 1 oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Nantes oraz Marseille w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.