Na obiekcie Stade de la Meinau dnia 2021-12-12 16:00 miał miejsce mecz Strasbourg - Marseille: wynik 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Strasbourg i Marseille wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2021-12-12 16:00 na stadionie Stade de la Meinau rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Strasbourg i Marseille.

Gole strzelali: C. Dieng 62' 0-1 Luis Henrique D. Ćaleta-Car 82' 0-2 D. Payet

Żółte kartki Strasbourg: Ludovic Ajorque 49' Gerzino Nyamsi 71'

Żółte kartki Marseille: Mattéo Guendouzi 68'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Mikael Lesage, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Strasbourg zmierzy się już z Valenciennes, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Metz natomiast Marseille zmierzy się z Cannet Rocheville. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Bordeaux.

Bardzo często fani śledzą interesujące potyczki w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Ludovic Ajorque Mattéo Guendouzi wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Ustawicznie natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule, które dodają smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami są bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to spotkania nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Strasbourg i Marseille w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade de la Meinau.