Mecz Marseille - Reims zakończony wynikiem 1-1

Marseille - Reims wynik meczu 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Marseille i Reims zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Marseille oraz Reims.

Gole strzelali: H. Ekitike 75' 0-1 G. Konan D. Payet 90' 1-1

Żółte kartki Marseille: Valentin Rongier 28' Gerson 44' Dimitri Payet 85' Boubacar Kamara 90'

Żółte kartki Reims: Moreto Cassama 81' Yunis Abdelhamid 90' Andrew Gravillon 90' Andrew Gravillon 90'

Czerwone kartki Marseille: Ahmadou Bamba Dieng 85'

Czerwone kartki Reims: Andrew Gravillon 90'

Sędzią głównym tego spotkania był F. Letexier. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Marseille stanie naprzeciw Chauvigny, następne spotkania z drużynami Bordeaux oraz Lille natomiast Reims podejmie Thaon. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Metz.

Liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Valentin Rongier Moreto Cassama wielokrotnie sprawiają wspaniałym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Marseille i Reims i ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Orange Vélodrome.