Spotkanie Bordeaux kontra Marseille zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2022-01-07 20:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Bordeaux a Marseille.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bordeaux a Marseille wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: C. Ünder 37' 0-1

Żółte kartki Bordeaux: Issouf Sissokho 13'

Żółte kartki Marseille: Pau López 89'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Marseille:

Główny sędzia spotkania - Eric Wattellier, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Bordeaux zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Reims. Kolejno natomiast Marseille z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Montpellier.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Issouf Sissokho Pau López wielokrotnie zapewniają swoim wiernym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki statyczne. Regularnie obserwujemy ostre sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Bordeaux i Marseille z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.