Dnia 2022-01-16 19:45 miał miejsce mecz Marseille vs Lille zakończony wynikiem 1-1

W dniu 2022-01-16 19:45 na stadionie Stade Orange Vélodrome rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Marseille a Lille.

Po pierwszej połowie spotkania między Marseille a Lille wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: S. Botman 15' 0-1 Renato Sanches C. Ünder 75' 1-1 D. Payet

Żółte kartki Marseille: Mattéo Guendouzi 4'

Żółte kartki Lille: Benjamin André 30' Benjamin André 32' Zeki Çelik 55' Ivo Grbić 55' Isaac Lihadji 86'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Lille: Benjamin André 32'

Główny sędzia spotkania - Amaury Delerue, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Marseille stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Angers natomiast Lille z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Paris Saint Germain.

Coraz częściej liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Mattéo Guendouzi Benjamin André nieprzerwanie zapewniają swoim miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nas męczą. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Marseille i Lille z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.