Lens kontra Marseille, wynik meczu 0-2

Lens kontra Marseille wynik meczu 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Lens a Marseille zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-01-22 20:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Lens a Marseille.

Gole strzelali: D. Payet 34' 0-1 C. Bakambu 77' 0-2 M. Guendouzi

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 20' Facundo Medina 32' Florian Sotoca 49'

Żółte kartki Marseille: Luan Peres 71' Pol Lirola 86'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lens zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Lorient oraz Bordeaux. Kolejno natomiast Marseille podejmie Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Metz.

Oddani fani futbolu śledzą interesujące poczynania ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Kevin Danso Luan Peres nierzadko zaserwowały wyśmienitym fanom wiele przeżyć. Stale natrafiamy na wspaniałe asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami bywają nieustępliwe, rzadko bywa, że mecze nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Lens i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.