Lyon - Marseille, wynik spotkania: 2-1

Lyon - Marseille, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lyon i Marseille wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-02-01 20:00 na stadionie Groupama Stadium rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Lyon a Marseille.

Gole strzelali: M. Guendouzi 10' 0-1 D. Payet X. Shaqiri 76' 1-1 M. Gusto M. Dembélé 89' 2-1 X. Shaqiri

Żółte kartki Lyon:

Żółte kartki Marseille:

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lyon zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Lens oraz Lille a Marseille z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Qarabag.

Oddani kibice śledzą potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak wielokrotnie serwują wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Stale obserwujemy ostre faule, idealne bramki czy asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania statyczne. To też warto przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Lyon i Marseille w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Groupama Stadium.