Marseille - Monaco, wynik meczu - 0-1

Marseille - Monaco zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Marseille i Monaco wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-03-06 19:45 na stadionie Stade Orange Vélodrome odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 27 pomiędzy Marseille a Monaco.

Gole strzelali: Gelson Martins 58' 0-1

Żółte kartki Marseille: Luan Peres 53' Boubacar Kamara 90'

Żółte kartki Monaco: Axel Disasi 56'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Antony Gautier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Marseille stawi czoła FC Basel 1893, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz FC Basel 1893 a Monaco z SC Braga. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz SC Braga.

Dzisiaj oddani fani z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Luan Peres Axel Disasi raz za razem zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, brutalne faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1. Marseille i Monaco jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.