Marseille - Nice, wynik spotkania 2-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Marseille a Nice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-03-20 19:45 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Marseille oraz Nice.

Gole strzelali: A. Milik 45' 1-0 C. Bakambu 89' 2-0 Gerson M. Lemina 90' 2-1 J. Kluivert

Żółte kartki Marseille: Duje Ćaleta-Car 60' William Saliba 90'

Żółte kartki Nice: Melvin Bard 45'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Brisard Jerome, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Marseille stanie naprzeciw Saint Etienne, następne spotkania z drużynami PAOK oraz Montpellier natomiast Nice z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lens oraz Lorient.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Duje Ćaleta-Car Melvin Bard wielokrotnie serwują wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy spektakularne gole czy asysty, bezwzględne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, że widowiska nudzą. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1. Marseille oraz Nice jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.