Spotkanie Saint Etienne - Marseille, wynik końcowy 2-4

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Saint Etienne oraz Marseille zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-4.

Dnia 2022-04-03 13:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Saint Etienne a Marseille.

Gole strzelali: D. Bouanga 9' 1-0 D. Payet 45' 1-1 T. Kolodziejczak 60' 1-2 B. Dieng 68' 1-3 A. Harit 73' 1-4 M. Guendouzi L. Gourna-Douath 86' 2-4

Żółte kartki Saint Etienne: Eliaquim Mangala 45' Sada Thioub 77'

Żółte kartki Marseille: Oussama Targhalline 88'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Saint Etienne zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Bordeaux. Kolejno natomiast Marseille zmierzy się z PAOK. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier oraz PAOK.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Eliaquim Mangala Oussama Targhalline częstokroć zagwarantowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazprzeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Saint Etienne oraz Marseille oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Geoffroy-Guichard.