Spotkanie między Marseille oraz Nantes zakończone wynikiem 3-2 na obiekcie Stade Orange Vélodrome dnia 2022-04-20 19:00

Marseille - Nantes, wynik końcowy 3-2. Dnia 2022-04-20 19:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 33. Zmierzyły się Marseille oraz Nantes.

Pierwsza połowa meczu między Marseille i Nantes zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: Andrei Girotto 26' 0-1 W. Cyprien D. Payet 39' 1-1 M. Coco 41' 1-2 D. Payet 55' 2-2 A. Harit 75' 3-2 Gerson

Żółte kartki Marseille: Luan Peres 35' Arkadiusz Milik 86'

Żółte kartki Nantes: Ludovic Blas 32' Marcus Coco 45' Fábio 81' Dennis Appiah 90' Marcus Coco 90'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Nantes: Marcus Coco 90'

Główny arbiter spotkania to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Marseille zmierzy się już z Feyenoord, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Feyenoord. Kolejno natomiast Nantes zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Rennes.

Coraz częściej zauważamy, że fani z dużym zapałem śledzą starcia ligi Ligue 1. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Luan Peres Ludovic Blas wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między graczami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się wyśmienite gole i asysty, bezlitosne faule, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Marseille i Nantes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.