Na obiekcie Stade Orange Vélodrome dnia 2022-08-07 18:45 odbyło się spotkanie Marseille - Reims: wynik 4-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Marseille a Reims wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2022-08-07 18:45 na stadionie Stade Orange Vélodrome rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 1 pomiędzy Marseille a Reims.

Gole strzelali: W. Faes 13' 1-0 Nuno Tavares 45' 2-0 L. Balerdi L. Suárez 75' 3-0 F. Balogun 84' 3-1 L. Suárez 90' 4-1 C. Bakambu

Żółte kartki Marseille: Samuel Gigot 59'

Żółte kartki Reims:

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Reims:

Główny arbiter spotkania - Jérôme Brisard, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Marseille stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Nantes i Nice natomiast Reims zmierzy się z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Lyon.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ligue 1. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Samuel Gigot wielokrotnie zapewniają wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii asysty i bramki, nieczyste faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Marseille oraz Reims w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.