Mecz Marseille - Nantes, wynik 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Marseille a Nantes zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-08-20 19:00 na stadionie Stade Orange Vélodrome rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 3. Zmierzyły się Marseille i Nantes.

Gole strzelali: C. Mbemba 70' 1-0 L. Blas 78' 1-1 N. Pallois 82' 2-1

Żółte kartki Marseille: Valentin Rongier 55' Samuel Gigot 60' Pau López 76' Samuel Gigot 76' Jordan Veretout 90'

Żółte kartki Nantes: Evann Guessand 59'

Czerwone kartki Marseille: Samuel Gigot 76'

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Marseille zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Auxerre a Nantes z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Paris Saint Germain.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Valentin Rongier Evann Guessand niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Trafiamy na książkowe asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy graczami są zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska drętwe. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Marseille oraz Nantes z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.