Spotkanie Nice vs Marseille, wynik 0-3

Nice vs Marseille 0-3. Dnia 2022-08-28 13:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Nice i Marseille.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Nice i Marseille wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: A. Sánchez 10' 0-1 J. Clauss Nuno Tavares 37' 0-2 M. Guendouzi A. Sánchez 42' 0-3

Żółte kartki Nice: Alexis Beka Beka 57'

Żółte kartki Marseille: Nuno Tavares 71'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Marseille:

Główny arbiter spotkania to Francois Letexier, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Nice stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Monaco i FC Koln natomiast Marseille z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Auxerre i Tottenham.

Dzisiaj oddani kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Alexis Beka Beka Nuno Tavares nieraz zaserwowały swoim wiernym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Obserwujemy zapadające w pamięć gole i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami okazują się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż mecze przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Nice i Marseille w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Allianz Riviera.