Spotkanie Marseille - Lille na stadionie Stade Orange Vélodrome - 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Marseille i Lille zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-09-10 19:00 na stadionie Stade Orange Vélodrome odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Marseille a Lille.

Gole strzelali: Ismaily 12' 0-1 A. Sánchez 26' 1-1 C. Ünder S. Gigot 61' 2-1 S. Kolašinac

Żółte kartki Marseille: Leonardo Balerdi 14' Pape Gueye 50' Samuel Gigot 57' Souleymane Isaak Touré 68' Nuno Tavares 72'

Żółte kartki Lille: Tiago Djaló 78'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Lille:

Główny sędzia spotkania - Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Marseille stanie naprzeciw Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Rennes i Angers natomiast Lille podejmie Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Lens.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia, które startują w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Leonardo Balerdi Tiago Djaló częstokroć zapewniły wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż potyczki nudzą. Regularnie obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, wyjątkowe bramki czy asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Marseille i Lille jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.