Spotkanie między Angers i Marseille zakończone wynikiem 0-3 na obiekcie Stade Raymond-Kopa

Angers - Marseille, wynik końcowy 0-3. Dnia 2022-09-30 19:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Angers a Marseille.

Pierwsza połowa meczu między Angers oraz Marseille zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: J. Clauss 35' 0-1 L. Suárez L. Suárez 50' 0-2 J. Clauss Gerson 59' 0-3 J. Clauss

Żółte kartki Angers:

Żółte kartki Marseille:

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Marseille:

Główny sędzia spotkania - Johan Hamel, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Angers zmierzy się już z Strasbourg, następne spotkania z drużynami Toulouse i Rennes a Marseille podejmie Sporting CP. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Sporting CP.

Wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, książkowe asysty i gole dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami futbolowymi są nader zajadłe, rzadko bywa, że widowiska męczą fana. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Angers oraz Marseille jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.