Paris Saint Germain - Marseille, wynik meczu 1-0

W dniu 2022-10-16 18:45 na obiekcie sportowym Parc des Princes odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Paris Saint Germain a Marseille.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Paris Saint Germain i Marseille zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Neymar 45' 1-0 K. Mbappé

Żółte kartki Paris Saint Germain: Marquinhos 73'

Żółte kartki Marseille:

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Marseille: Samuel Gigot 72'

Główny arbiter meczu - Clement Turpin, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Paris Saint Germain stanie naprzeciw Ajaccio, następne spotkania z drużynami Maccabi Haifa i Estac Troyes. Kolejno natomiast Marseille podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt i Strasbourg.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Marquinhos niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się spektakularne asysty i gole, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zażarte, rzadko zdarza się, iż są to widowiska drętwe. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Paris Saint Germain i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Parc des Princes.