Spotkanie Marseille - Lens zakończone wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Marseille a Lens wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-10-22 19:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 12. Zmierzyły się Marseille oraz Lens.

Gole strzelali: David Costa 78' 0-1 F. Medina

Żółte kartki Marseille: Sead Kolašinac 14' Valentin Rongier 23' Mattéo Guendouzi 65'

Żółte kartki Lens: Florian Sotoca 34' Junior Onana 38' Massadio Haïdara 50'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Marseille zmierzy się już z Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Tottenham natomiast Lens podejmie Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Clermont Foot.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Sead Kolašinac Florian Sotoca nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym kibicom wiele przeżyć. Interesujące zmagania między graczami z ligi bywają nader zażarte, nie często zdarza się, iż widowiska nudzą. Stale zdarzają się nieczyste faule, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Marseille i Lens i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.