Dnia 2023-01-11 20:00 na obiekcie Stade de l'Aube odbyło się spotkanie między Estac Troyes i Marseille: końcowy wynik 0-2

Estac Troyes vs Marseille 0-2. Dnia 2023-01-11 20:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Estac Troyes a Marseille.

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes a Marseille wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: C. Mbemba 10' 0-1 M. Guendouzi J. Veretout 46' 0-2 C. Ünder

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouamé 47' Renaud Ripart 73'

Żółte kartki Marseille: Issa Kaboré 15' Chancel Mbemba 54' Ruslan Malinovskyi 67'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Estac Troyes stawi czoła Lens, następne spotkania z drużynami Toulouse i Lyon. Kolejno natomiast Marseille z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Nantes.

Coraz częściej kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Rominigue Kouamé Issa Kaboré systematycznie zapewniają fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki między drużynami są zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Estac Troyes i Marseille oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade de l'Aube.