Marseille - Lorient, wynik meczu - 3-1

W dniu 2023-01-14 18:00 na stadionie Stade Orange Vélodrome rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Marseille i Lorient.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Marseille oraz Lorient zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: T. Moffi 29' 0-1 Y. Cathline S. Kolašinac 38' 1-1 C. Ünder A. Sánchez 53' 2-1 S. Gigot J. Veretout 59' 3-1

Żółte kartki Marseille: Cengiz Ünder 50'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Marseille stanie naprzeciw Rennes, następne spotkania z drużynami Monaco i Nantes a Lorient z Bastia. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Reims.

Przeczytaj artykuł i poznaj nowe spojrzenie na temat tenisa ziemnego - Wejdź w link!

Fani śledzą ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Cengiz Ünder raz za razem gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wiele emocji. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są nader zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to spotkania nużące. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1. Marseille oraz Lorient jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Orange Vélodrome.