Dnia 2023-02-05 19:45 na obiekcie Stade Orange Vélodrome odbył się mecz Marseille vs Nice: wynik 1-3

Marseille vs Nice, wynik końcowy 1-3.

Pierwsza część spotkania między Marseille a Nice zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2023-02-05 19:45 na stadionie Stade Orange Vélodrome odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Marseille a Nice.

Gole strzelali: S. Diop 38' 0-1 G. Laborde 44' 0-2 R. Malinovskyi 60' 1-2 A. Sánchez B. Brahimi 85' 1-3 A. Mendy

Żółte kartki Marseille:

Żółte kartki Nice: Youssouf Ndayishimiye 59'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Nice:

Główny arbiter meczu - Clement Turpin, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Marseille zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Toulouse. Kolejno natomiast Nice z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Monaco.

Coraz częściej liczna grupa fanów futbolu z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Youssouf Ndayishimiye wielokrotnie gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie natrafiamy na przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że spotkania nas męczą. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1. Marseille oraz Nice oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Orange Vélodrome.