Lyon - Marseille, wynik meczu 1-2

Dnia 2023-04-23 18:45 na stadionie Groupama Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Lyon oraz Marseille.

Pierwsza połowa meczu między Lyon a Marseille zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: C. Ünder 44' 0-1 A. Lacazette 68' 1-1 C. Tolisso M. Gusto 90' 1-2

Żółte kartki Lyon: Sinaly Diomandé 30' Corentin Tolisso 56'

Żółte kartki Marseille: Sead Kolašinac 55'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Marseille:

Główny arbiter spotkania - Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lyon stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Clermont Foot natomiast Marseille zmierzy się z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Lens oraz Angers.

Bardzo często liczni fani śledzą interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Sinaly Diomandé Sead Kolašinac nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się, iż mecze nas męczą. Natrafiamy na nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Lyon i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Groupama Stadium.