Rennes kontra Marseille, wynik 2-0

Rennes vs Marseille, wynik meczu - 2-0

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na stadionie Roazhon Park odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Rennes i Marseille, w ramach 26. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po tym jak pierwszą połowę zakończyli prowadząc 1-0. Emocje sięgały zenitu, a kibice obu drużyn mieli okazję śledzić dynamiczną i pełną akcji grę.

Marseille - Nantes, wynik końcowy 2-0

Na obiekcie Orange Vélodrome dnia 2024-03-10 19:45 odbył się mecz Marseille vs Nantes: 2-0

Wczorajszy wieczór na Orange Vélodrome był pełen emocji, gdy drużyny Marseille i Nantes zmierzyły się w meczu Ligue 1. Ostatecznie to gospodarze triumfowali 2-0, zdobywając cenne trzy punkty. Mecz rozegrany w ramach 25. kolejki przyniósł kibicom wiele niezapomnianych momentów, a wynik na przerwę wskazywał na dynamiczną rywalizację – 1-0 dla ekipy grającej u siebie.

Mecz Clermont Foot vs Marseille, wynik końcowy 1-5

Na obiekcie Stade Gabriel-Montpied odbył się mecz między Clermont Foot oraz Marseille zakończony wynikiem 1-5

Wczorajszy wieczór na Stade Gabriel-Montpied był świadkiem zaciętego starcia pomiędzy Clermont Foot a Marseille w ramach 24. kolejki Ligue 1. Mimo starań gospodarzy, to goście okazali się zdecydowanie skuteczniejsi, zwyciężając 5-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny z Marsylii 1-0, a ostateczny wynik nie pozostawiał wątpliwości co do dominacji gości. Mecz odbył się 2 marca o godzinie 20:00, co oznacza, że relacjonowany pojedynek miał miejsce dokładnie dwa dni temu.

Marseille vs Montpellier, wynik końcowy 4-1

Spotkanie Marseille vs Montpellier, wynik końcowy 4-1

Wczorajszy wieczór na Orange Vélodrome dostarczył kibicom piłki nożnej wiele emocji, gdy drużyny Marseille i Montpellier zmierzyły się w ramach 23. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy gospodarzy 4-1, po widowiskowym starciu, które dostarczyło wiele goli i niezapomnianych momentów. Mecz odbył się 25 lutego o godzinie 19:45, a wynik na przerwę to 2-1 dla drużyny Marseille.

Stade Brestois 29 - Marseille zakończony wynikiem 1-0

Na obiekcie Stade Francis-Le Blé miało miejsce spotkanie Stade Brestois 29 - Marseille zakończone wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 oraz Marseille przyniósł emocjonujące widowisko, które zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki Ligue 1 na stadionie Stade Francis-Le Blé. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, a ostateczny rezultat został ustalony dopiero w drugiej połowie. Czy podejrzewano, że ten pojedynek przyniesie tak niespodziewany wynik? O tym oraz innych szczegółach relacji dowiecie się poniżej.

Mecz Marseille - Metz zakończony wynikiem 1-1

Mecz Marseille - Metz, wynik 1-1

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do zaciętego starcia pomiędzy zespołami Marseille i Metz, które zakończyło się remisem 1-1. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała wywindować się na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a emocje sięgnęły zenitu dopiero w drugiej połowie. Spotkanie odbyło się na Orange Vélodrome w dniu 9 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a teraz przynosimy Wam szczegółową relację z tego starcia.

Lyon - Marseille zakończony wynikiem 1-0

Lyon - Marseille, wynik meczu - 1-0

W ostatnim spotkaniu 20. kolejki Ligue 1 drużyna Lyon pokonała Marseille 1-0 na własnym stadionie Groupama Stadium. Mecz odbył się 4 lutego o godzinie 19:45, a wynik na przerwę wynosił również 1-0. To ważne zwycięstwo dla gospodarzy, które miało miejsce 4 dni temu.

Marseille vs Monaco 2-2

Na stadionie Orange Vélodrome miało miejsce spotkanie pomiędzy Marseille i Monaco - wynik końcowy 2-2

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Marseille i Monaco, który zakończył się remisem 2-2. Mecz odbył się w ramach 19. kolejki Ligue 1, na stadionie Orange Vélodrome o godzinie 20:00. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie drużyny Monaco 2-1, ale ostatecznie żadna z ekip nie zdołała sięgnąć po pełną pulę punktów.

Marseille kontra Strasbourg 1-1

Mecz między Marseille oraz Strasbourg dnia 2024-01-12 20:00 - 1-1

W ostatnim starciu Ligue 1, drużyny Marseille i Strasbourg podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mecz odbył się w Orange Vélodrome, a na przerwę gospodarze wychodzili z prowadzeniem 1-0. Zawodnicy obu drużyn stoczyli zaciętą walkę, jednak ostatecznie nie udało im się wyłonić zwycięzcy.

Marseille - Clermont Foot 2-1

Marseille - Clermont Foot, wynik meczu: 2-1

Marseille odniosło zwycięstwo 2-1 nad Clermont Foot w meczu Ligue 1 rozegranym w Stade Orange Vélodrome. Drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie 2-0 do przerwy i mimo próby odrabiania strat przez gości, udało im się utrzymać wynik do końcowego gwizdka.]]>