Angers vs Marseille 0-3

Spotkanie między Angers i Marseille zakończone wynikiem 0-3 na obiekcie Stade Raymond-Kopa

Angers - Marseille, wynik końcowy 0-3. Dnia 2022-09-30 19:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Angers a Marseille.

Co oznaczają dla Ciebie najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Co oznaczają dla Ciebie najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Rynek kryptowalut to nie tylko kupowanie i sprzedawanie cyfrowych monet. To szybko zmieniający się świat nowych pomysłów, technologii i trendów. Nadążanie za tym, co się dzieje, może być wyzwaniem nawet dla najbardziej oddanych entuzjastów kryptowaluty. Ale warto podjąć wysiłek - ponieważ to, co dzieje się w świecie kryptowalut, ma bezpośredni wpływ na Twoje inwestycje i przyszłość jako inwestora kryptowalutowego. Jeśli jesteś jak wiele osób, być może ostatnio słyszałeś coś o kryptowalutach - może od przyjaciela lub krewnego, który śledzi wiadomości z dziedziny fintech, lub z reklamy, a może nawet podczas przeglądania mediów społecznościowych. Możesz nawet wiedzieć, że są one nazywane "kryptowalutami", ponieważ używają kryptografii do podpisywania transakcji - ale prawdopodobnie niewiele poza tym.

Stade Brestois 29 - Marseille 1-1

Stade Brestois 29 - Marseille, wynik meczu: 1-1

Stade Brestois 29 - Marseille 1-1. W dniu 2022-08-14 18:45 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 2. Zmierzyły się Stade Brestois 29 oraz Marseille.

Strona 3 z 7