Dlaczego oczyszczacze powietrza potrzebują filtrów i jak wybrać ten właściwy

Dlaczego oczyszczacze powietrza potrzebują filtrów i jak wybrać ten właściwy

Prawdopodobnie wiesz, że oczyszczacze powietrza wychwytują kurz i cząsteczki w powietrzu. Ale możesz nie wiedzieć, że te pułapki potrzebują filtrów, aby działać prawidłowo. Dlaczego? Ponieważ te filtry ponownie usuwają uwięzione cząsteczki, aby przedłużyć ich żywotność. Proces czyszczenia jest łatwiejszy w przypadku niektórych modeli dzięki filtrom samoczyszczącym, ale jest to przydatna funkcja we wszystkich z nich. Niestety, istnieje mnóstwo różnych typów filtrów i producenci wykorzystują to, by zmylić konsumentów wymyślnymi nazwami, takimi jak "nanorurka węglowa" czy filtr "jonowymienny". Nie wszystkie z nich są jednak przydatne w oczyszczaczu powietrza. W tym artykule wyjaśnimy, jakiego typu filtra potrzebuje Twój oczyszczacz, jak działa i dlaczego jest ważny dla Twojego urządzenia.

Angers vs Marseille 0-3

Spotkanie między Angers i Marseille zakończone wynikiem 0-3 na obiekcie Stade Raymond-Kopa

Angers - Marseille, wynik końcowy 0-3. Dnia 2022-09-30 19:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Angers a Marseille.

Co oznaczają dla Ciebie najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Co oznaczają dla Ciebie najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut

Rynek kryptowalut to nie tylko kupowanie i sprzedawanie cyfrowych monet. To szybko zmieniający się świat nowych pomysłów, technologii i trendów. Nadążanie za tym, co się dzieje, może być wyzwaniem nawet dla najbardziej oddanych entuzjastów kryptowaluty. Ale warto podjąć wysiłek - ponieważ to, co dzieje się w świecie kryptowalut, ma bezpośredni wpływ na Twoje inwestycje i przyszłość jako inwestora kryptowalutowego. Jeśli jesteś jak wiele osób, być może ostatnio słyszałeś coś o kryptowalutach - może od przyjaciela lub krewnego, który śledzi wiadomości z dziedziny fintech, lub z reklamy, a może nawet podczas przeglądania mediów społecznościowych. Możesz nawet wiedzieć, że są one nazywane "kryptowalutami", ponieważ używają kryptografii do podpisywania transakcji - ale prawdopodobnie niewiele poza tym.

Strona 4 z 9