Na stadionie Orange Vélodrome miało miejsce spotkanie pomiędzy Marseille i Monaco - wynik końcowy 2-2

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Marseille i Monaco, który zakończył się remisem 2-2. Mecz odbył się w ramach 19. kolejki Ligue 1, na stadionie Orange Vélodrome o godzinie 20:00. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie drużyny Monaco 2-1, ale ostatecznie żadna z ekip nie zdołała sięgnąć po pełną pulę punktów.

Relacja z meczu Olympique Marseille - AS Monaco

Wczorajszy wieczór na Orange Vélodrome z pewnością zapadnie w pamięć fanom piłki nożnej na długo. Mecz pomiędzy zespołami Marseille i Monaco zakończył się wynikiem 2-2, a emocje sięgały zenitu na trybunach i boisku.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego gola dla drużyny gości. W 7. minucie to Wissam Ben Yedder wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę Aleksandra Golovina i ustalając wynik na 1-0 dla Monaco. Gospodarze odpowiedzieli atakiem, a w 38. minucie Pierre-Emerick Aubameyang doprowadził do wyrównania, dając nadzieję kibicom na lepszy wynik. Niestety, tuż przed przerwą to ponownie zespół Monaco objął prowadzenie, gdy Wissam Ben Yedder zdobył drugiego gola, tym razem po asyście Matisa Akliouche.

Po przerwie na boisku działo się wiele. W 50. minucie L. Balerdi wyrównał wynik na 2-2, co wywołało euforię wśród fanów Olympique Marseille. Emocje nie opadały, a oba zespoły walczyły o kolejne bramki. Niestety, żaden z nich nie zdołał pokonać bramkarzy do końca meczu.

Nie zabrakło również kartek. Emran Soglo z Marseille oraz Denis Zakaria i Thilo Kehrer z Monaco zostali ukarani żółtymi kartkami za faule. Jednak największe emocje wywołały dwie czerwone kartki dla gości. Guillermo Maripán został ukarany w 11. minucie, a Denis Zakaria zobaczył drugą żółtą kartkę w 86. minucie, co automatycznie oznaczało czerwoną kartkę. W drużynie gospodarzy jedynie Emran Soglo otrzymał żółtą kartkę w drugiej połowie meczu.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko. Mecz zakończył się remisem, co z pewnością rozczarowało fanów Olympique Marseille, którzy mieli nadzieję na zwycięstwo. Jednak widowisko, jakie zaprezentowali piłkarze, na pewno zostanie im w pamięci na długo.

Następne mecze dla Marseille to starcia z Lyonem, Metz oraz Shakhtar Donetsk, natomiast Monaco zmierzy się z FC Liefering oraz Le Havre. Czy zobaczymy równie emocjonujące widowiska? Pozostaje nam śledzić losy obu drużyn w kolejnych meczach Ligue 1.