Lille vs Marseille, wynik spotkania: 3-1

W meczu 28. kolejki Ligue 1 pomiędzy Lille i Marseille, rozegranym w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy, tocząca się wczoraj emocjonująca rywalizacja zakończyła się zwycięstwem gospodarzy. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej odsłonie Lille okazało się skuteczniejsze, wygrywając 3-1. Mecz odbył się 3 dni temu o godzinie 19:00.

Mecz Lille - Marseille: Podsumowanie

Lille pokonuje Marseille 3-1 po emocjonującym starciu w ramach 28. kolejki Ligue 1. Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy była świadkiem niezwykle intensywnego widowiska, które dostarczyło kibicom wiele emocji i wspaniałych akcji.

Relacja z meczu minuta po minucie:

19:00 - Rozpoczyna się spotkanie na stadionie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy, gdzie gospodarze, Lille, podejmują drużynę Marseille.

21' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla Gospodarzy, Tiago Santos musi uważać na kolejne faule.

27' - Amine Harit z Marseille również otrzymuje kartkę po zbyt zdecydowanej interwencji.

Przerwa - Pomimo starań obu drużyn, wynik do przerwy pozostaje bezbramkowy.

52' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla gości - Samuel Gigot dostaje karę za brutalną zagrywkę.

54' - GOL! W 54. minucie J. David otwiera wynik meczu, strzelając pierwszego gola dla Lille!

57' - Quentin Merlin z Marseille również dostaje kartkę, sędzia stara się trzymać emocje na wodzy.

70' - Geoffrey Kondogbia z nową żółtą kartką, napięcie na boisku rośnie wraz z kartkami.

71' - R. Cabella podnosi prowadzenie Lille na 2-0 po asyście N. Bentaleba, goście muszą zacząć gonić wynik.

77' - Kolejna żółta kartka dla Marseille, tym razem dla Leonardo Balerdiego.

81' - Ismaily zmniejsza straty dla Marseille, zdobywając gola na 2-1.

84' - GOL! G. Gudmundsson z Lille trafia do siatki, ustalając wynik meczu na 3-1!

Pełne emocji spotkanie dobiega końca, a kibice Lille mogą cieszyć się z zasłużonej wygranej swojej drużyny.

Następne mecze obu drużyn zapowiadają się równie emocjonująco, a zwycięstwo Lille nad Marseille na pewno zmotywuje zawodników do dalszych sukcesów w rozgrywkach ligowych.