Na obiekcie Stade Bollaert-Delelis odbyło się spotkanie pomiędzy Lens oraz Marseille: 2-1

Lens kontra Marseille 2-1. Dnia 2023-05-06 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Lens a Marseille.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lens oraz Marseille wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: S. Fofana 42' 1-0 K. Danso L. Openda 60' 2-0 P. Frankowski D. Payet 88' 2-1 V. Rongier

Żółte kartki Lens: Junior Onana 11' Facundo Medina 24' Przemysław Frankowski 45' Jonathan Gradit 63' Brice Samba 90'

Żółte kartki Marseille: Valentin Rongier 45' Nuno Tavares 63'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Marseille:

Główny sędzia meczu - Clement Turpin, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lens stanie naprzeciw Reims, następne spotkania z drużynami Lorient oraz Ajaccio. Kolejno natomiast Marseille z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Stade Brestois 29.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia w lidze Ligue 1. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Junior Onana Valentin Rongier nieustannie gwarantują wspaniałym kibicom mnóstwo emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Natrafiamy na nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Lens oraz Marseille w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.