Spotkanie między Metz i Marseille na obiekcie Stade Saint-Symphorien dnia 2022-02-13 19:45: 1-2

W dniu 2022-02-13 19:45 na stadionie Stade Saint-Symphorien odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Metz a Marseille.

Pierwsza połowa meczu między Metz a Marseille zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: C. Bakambu 26' 0-1 H. Maïga 52' 1-1 Fali Candé A. Milik 82' 1-2 S. Kolašinac

Żółte kartki Metz: Vincent Pajot 19' Boubacar Traore 45'

Żółte kartki Marseille: Cédric Bakambu 71' Dimitri Payet 87'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Metz stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Nantes i Saint Etienne. Kolejno natomiast Marseille zmierzy się z Qarabag. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Qarabag.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Vincent Pajot Cédric Bakambu nieustannie zapewniają wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre faule, wspaniałe asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko walki między zawodnikami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki nie są warte uwagi. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich orazoglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Metz oraz Marseille z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Saint-Symphorien.