Mecz pomiędzy Marseille i Strasbourg dnia 2022-05-21 19:00 na obiekcie Stade Orange Vélodrome - końcowy wynik 4-0

W dniu 2022-05-21 19:00 na stadionie Stade Orange Vélodrome odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Marseille a Strasbourg.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Marseille a Strasbourg zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: Gerson 32' 1-0 C. Ünder 73' 2-0 A. Harit Gerson 89' 3-0 A. Milik C. Bakambu 90' 4-0

Żółte kartki Marseille: Duje Ćaleta-Car 34' Pape Gueye 86'

Żółte kartki Strasbourg: Ibrahima Sissoko 75'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Marseille zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Strasbourg z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi poczynania ligi Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Duje Ćaleta-Car Ibrahima Sissoko raz za razem zapewniają wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż widowiska nudzą kibica. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Marseille i Strasbourg z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade Orange Vélodrome.