Mecz pomiędzy Reims i Marseille na stadionie Stade Auguste-Delaune II dnia 2023-03-19 19:45: 1-2

Reims kontra Marseille wynik 1-2. W dniu 2023-03-19 19:45 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Reims i Marseille.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reims i Marseille zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: F. Balogun 13' 1-0 M. Munetsi A. Sánchez 16' 1-1 A. Sánchez 29' 1-2 Pau López

Żółte kartki Reims: Thibault De Smet 14' Emmanuel Agbadou 90'

Żółte kartki Marseille: Mattéo Guendouzi 14' Ruslan Malinovskyi 19' Valentin Rongier 69'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Marseille:

Główny sędzia spotkania - Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reims stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Rennes. Kolejno natomiast Marseille z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Estac Troyes.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak Thibault De Smet Mattéo Guendouzi nieustannie sprawiają kapitalnym fanom wiele wrażeń. Walki pomiędzy graczami ligowymi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Stale zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Reims i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.