Marseille - Rennes, wynik spotkania 2-0

W meczu 14. kolejki Ligue 1 drużyna Marseille podejmowała na Stade Orange Vélodrome ekipę Rennes. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie.

Witajcie na relacji z meczu pomiędzy drużynami Marseille a Rennes, który odbył się na Stade Orange Vélodrome. W meczu 14. kolejki Ligue 1 Gospodarze zwyciężyli 2-0. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:45 czasu lokalnego.

Potężny początek i pierwsza bramka

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 8. minucie P. Aubameyang zdobył bramkę dla Marseille, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą atmosferę na trybunach.

Kontrola gry i druga bramka

W drugiej połowie Marseille utrzymywało kontrolę nad grą, a w 65. minucie A. Ounahi podwyższył prowadzenie na 2-0, asystując A. Murillo. Rennes próbowało odrobić straty, jednak obrona gospodarzy była niezwykle skuteczna.

Kartki i emocje

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji - zarówno Gospodarze, jak i Goście otrzymali żółte kartki. W 61. minucie Christopher Wooh z Rennes został ukarany czerwoną kartką, a w 67. minucie Iliman Ndiaye z Marseille także musiał opuścić boisko po tej samej karze. Emocje sięgały zenitu, a zawodnicy dawali z siebie wszystko, aby wywalczyć korzystny wynik.

Po zaciętym spotkaniu, Gospodarze z Marseille triumfowali 2-0 nad Rennes, zdobywając kolejne cenne punkty w rozgrywkach Ligue 1. Następne mecze dla Marseille to starcia z Lyon, Lorient oraz angielskim zespołem Brighton. Natomiast Rennes zmierzy się z drużynami Monaco, Villarreal oraz Stade Brestois 29.