Lens kontra Marseille, wynik meczu 1-0

W meczu 12. kolejki Ligue 1 drużyna Lens pokonała Marseille 1-0 na Stade Bollaert-Delelis. Wynik na przerwę był bezbramkowy, ale w drugiej połowie gospodarze zdołali zdobyć decydującego gola. To było spotkanie pełne emocji i nieustannych ataków obu drużyn. Marseille próbowało odrobić straty, ale nie zdołało pokonać dobrze zorganizowanej obrony Lens. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów i zasłużonego zwycięstwa.

Wspaniałe zwycięstwo Lens!

Wczoraj wieczorem na Stade Bollaert-Delelis odbył się niesamowity mecz pomiędzy drużynami Lens i Marseille. Atmosfera była niesamowita, a kibice na trybunach nie zawiedli. Mecz był emocjonujący od pierwszej minuty do ostatniej.

Decydująca bramka

J. Gradit zdobył decydującą bramkę dla Lens w ostatnich minutach meczu, konkretnie w 90. minucie, zapewniając drużynie zwycięstwo 1-0. Asystę przy golu zaliczył A. Fulgini, który zagrał znakomitą piłkę w pole karne, a Gradit bezbłędnie ją wykorzystał.

Kartki i sędzia

Mecz był bardzo zacięty, o czym świadczą liczne żółte kartki przyznane zawodnikom obu drużyn. Jonathan Gradit otrzymał żółtą kartkę w 44. minucie, a Salis Abdul Samed został ukarany w 76. minucie. Z kolei zespół Marseille również nie uniknął kar - Renan Lodi dostał żółtą kartkę w 37. minucie, a Vitinha w 45. minucie.

Sędzią spotkania był Benoît Bastien, Francja, który świetnie poradził sobie z prowadzeniem meczu, choć nie obyło się bez kontrowersji.

Wszystko wskazuje na to, że Lens jest w świetnej formie, co daje im dobrą pozycję przed zbliżającymi się meczami, w tym z Clermont Foot, Arsenal i Lyon. Z kolei dla Marseille nadchodzą spotkania z Strasbourg, Ajax oraz Rennes.

Był to mecz, który zapadnie w pamięci kibiców na długo. Lens zasłużenie wygrał i udowodnił, że jest drużyną, z którą trzeba się liczyć w Ligue 1. Wszyscy fani piłki nożnej z niecierpliwością czekają na kolejne starcia obu drużyn.