Spotkanie Marseille - Estac Troyes dnia 2021-11-28 19:45: końcowy wynik 1-0

W dniu 2021-11-28 19:45 na stadionie Orange Vélodrome odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 15 pomiędzy Marseille a Estac Troyes.

Po pierwszej połowie meczu między Marseille a Estac Troyes wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Pol Lirola 74' 1-0 D. Payet

Żółte kartki Marseille: Pape Gueye 16'

Żółte kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 10' Florian Tardieu 17' Youssouf Koné 43' Gerson Rodrigues 59'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Marseille stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Lokomotiv Moscow. Kolejno natomiast Estac Troyes z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Bordeaux.

Bardzo często wierni kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Pape Gueye Yoann Salmier bardzo często zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Zmagania między drużynami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nas męczą. Stale natrafiamy na książkowe gole i asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Marseille oraz Estac Troyes w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Orange Vélodrome.