Marseille kontra Lens, wynik spotkania - 2-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Marseille i Lens w ramach 31. kolejki Ligue 1 dostarczył wielu emocji dla kibiców. Spotkanie, które odbyło się na Orange Vélodrome, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Już w pierwszej połowie Marseille objęło prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Lens starało się odrobić straty po przerwie, jednak nie zdołało odwrócić losów spotkania.]]>

Relacja z meczu: Marseille - Lens

Dramatyczny pojedynek na Orange Vélodrome pomiędzy ekipą Olympique Marseille a zespołem RC Lens przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów, wygrywając 2-1 po golach P. Aubameyanga i P. Gueye, pomimo zaciętej walki gości, którzy odpowiedzieli trafieniem W. Saïda.

Na stadionie panowała niesamowita atmosfera, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie, tworząc niesamowite widowisko.

Spotkanie rozpoczęło się błyskawicznie dla gospodarzy, gdy już w 1. minucie P. Aubameyang wpisał się na listę strzelców po asyście I. Ndiaye. Marseille objęło prowadzenie 1-0, co dodało im pewności siebie na boisku.

Pomimo starań Lens, to gospodarze kontrolowali przebieg gry do przerwy, utrzymując wynik na 1-0.

W drugiej połowie Lens zaostrzyło grę, starając się odrobić straty. W 77. minucie W. Saïd wyrównał po zagraniu M. Haïdary, sprawiając, że mecz wszedł na zupełnie nowy poziom emocji.

Jednak to Marseille nie zamierzało oddać zwycięstwa i w 85. minucie P. Gueye strzałem pokonał bramkarza Lens, zapewniając swojej drużynie triumf z wynikiem 2-1.

W trakcie meczu padło wiele ostrości, co skutkowało kilkoma żółtymi kartkami. Pape Gueye oraz Leonardo Balerdi z Marseille otrzymali kartki w swoje kierunku, podobnie jak Kevin Danso i Elye Wahi z drużyny Lens.

Obie drużyny walczyły dzielnie do końca, jednak to Marseille w pełni wykorzystało swoje okazje, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Kolejne mecze zapowiadają się równie emocjonująco dla obu zespołów, które będą chciały kontynuować swoje dobre passy.