Na stadionie Stade Orange Vélodrome odbyło się spotkanie Marseille vs Reims zakończone wynikiem 2-1

Marseille vs Reims 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Marseille i Reims zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-08-12 15:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Marseille i Reims.

Gole strzelali: J. Ito 10' 0-1 M. Munetsi A. Ounahi 23' 1-1 I. Ndiaye Vítinha 73' 2-1 I. Sarr

Żółte kartki Marseille: Renan Lodi 59'

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 36' Josh Wilson-Esbrand 45' Amir Richardson 57'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia meczu - Eric Wattellier, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Marseille zmierzy się już z Panathinaikos, następne spotkania z drużynami Metz i Stade Brestois 29 natomiast Reims z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Metz.

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak Renan Lodi Marshall Munetsi wielokrotnie gwarantują swoim stałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Często obserwujemy idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami są zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że mecze nas męczą. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Marseille i Reims jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stade Orange Vélodrome.