Marseille vs Monaco, wynik meczu - 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Marseille a Monaco wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-01-28 20:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Marseille a Monaco.

Gole strzelali: J. Veretout 17' 0-1 A. Sánchez 47' 1-1

Żółte kartki Marseille: Jordan Veretout 66' Valentin Rongier 85'

Żółte kartki Monaco: Krépin Diatta 54' Aleksandr Golovin 90'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Marseille stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Nice i Paris Saint Germain natomiast Monaco zmierzy się z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Paris Saint Germain.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak Jordan Veretout Krépin Diatta nieprzerwanie sprawiają kapitalnym entuzjastom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska nudne. Regularnie zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Marseille i Monaco z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.